Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Тактові системи

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Захист інформації

Інформація про роботу

Рік:
2024
Тип роботи:
Державний іспит
Предмет:
Системне програмне забезпечення
Варіант:
10

Частина тексту файла

Тактові системи Основний принцип організації тактових систем є циклічний розподіл усього часу передавання на однакові часові проміжки або слоти. За кожною станцією закріплено кожен такт. Якщо до мережі під’єднано n абонентів, то кожен з них має право передавати свій інформаційний такт раз на n слотів: 1 2 3 4 5 1 2 3 4 5 1 2 3 4 5 Тактові сигнали бувають синхронні і асинхронні. В синхронних системах є центральний таймер та лінія синхронізації. Асинхронні сигнали сигналізації передають з інформаційними сигналами. Недоліками тактових сигналів є: неефективність використання сигналу. Внаслідок нерівномірного завантаження з’являється багато порожніх слотів і результуюча швидкість передавання є невеликою; непрацеспроможність мережі при під’єднанні великої кількості станцій. Перепускна здатність тактової системи m = 20 – кількість станцій; За 1 такт передається 256 біт інформації і 64 службових бітів → l = 320 бітів; b = 1000 біт – середня довжина повідомлення; a = 2 повідомлення/с – середня інтенсивність надходження повідомлення; t = 0,1 с – період кадра; У кадрі повинно поміститися tba = 800 бітів, тому треба 800/320 ≈ 2,7 тактів. Кількість тактів на кадр заокруглюється до найближчої старшої степені 2, тобто n = 4. Загальна кількість тактів у кадрах n×m = 80. Перепускну здатність системи можна обчислити як відношення загальної кількості бітів у кадрах до періоду кадру: С = (n×m×l)/t = 160 кбіт/с.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини